fbpx

METEOR **** - МАКАРСКА

 

Локација: на 50 м од плажа.
Сместување: собите се опремени со мини бар, сателитска тв, клима, сеф, бања, фен.
Содржини: лифт, бар, конференциска сала, менувачница, сувенирница, рента кар, анимација, солариум, сауна, џакузи, фризерски и козметички салон, масажи ( доплата ) базен, џакузи, лежалки и чадори поред базен, внатрешен базен со слатка вода и надворешен со солена вода.
Спорт и забава: теретана, играчница.

Meteor

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
 

* Лежалките на плажа не се вклучени во цена

 

 

  • Локација:

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top