Локација: 2,5км од Уранополис, 120 км од Солун. Хотелот е на 30 м од плажа
Капацитет: 136 соби и 16 свити
Услуга: полупансион
Хотелски содржини: ресторан, таверна, мини бар, бар на плажа, отворени базени, џакузи, хидромасажа, мини маркет, сеф на рецепција, спортски терени (тенис, кошарка, мал фудбал, одбојка на плажа), водени спортови, продавници, ТВ сала и мини бус сервис.
Опременост на собите: бања, ТВ, телефон.

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.30

Сабота 09.00 - 13.30

Top