Положба: се наоѓа 500м од центарот на Криопиги, 95км од Солунскиот аеродром.
Сместување: хотелот е на три ката и располага со 35 соби, од кои 11 апартмани и 24 дворекветни соби, опремени со централна клима, мини фрижидер, мини кујна.
Содржина: сеф, менувачница, бар покрај базенот, чадори за сонце и лежалки на базенот, паркинг, рецепција, ресторан, клима во сите простории на хотелот, бежичен интернет.
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Плажа: 350 м од песочна плажа
Спорт и забава: игралиште, надворешен базен, базен за деца

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.30

Сабота 09.00 - 13.30

Top