KASSANDRA BAY**

07 Ное 2016

Положба: хотелот се наоѓа на 500 м од центарот на Криопиги, опкружен со убава борова шума.
Сместување: хотелот располага со 43 соби (во главна зграда и депанданс), сите опремени со клима, TV, мини бар, сеф, телефон, фен, балкон со поглеф кон базенот, кон морето, или кон градината.
Содржина: паркинг, рецепција, ресторан, менувачница, чадори за сонце и лежалки покрај базените, бар покрај базенот.
Услуга: полупансион (појадоки вечера)
Плажа: 500м од плажа
Спорт и забава: надворешен базен, базен за деца

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.30

Сабота 09.00 - 14.00

Top