Локација: 4км од гратчето Уранополис, 125км од Солун. Хотелот е лоциран на песочна плажа.
Капацитет: 140 соби, 20 свити и 15 бунгалови
Услуга: ноќевање со појадок
Хотелски Содржини: ресторан, бар (маин бар, беацх бар, поол бар), базен, детски базен, мини клуб, фризер, продавници, рент-а-кар, видео игри, билијард, сателитска ТВ сала, фитнес центар, сауна, спортски терени (тенис, одбојка на плажа), сите водни спортови...
Опременост на собите: бања, клима уред, радио,телефон,ТВ, мини бар, фен.

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.30

Сабота 09.00 - 13.30

Top