Положба: 4км од Никити, на плажа.
Сместување: 55 свити и 5 вили. Собите се опремени со клима уред, сателитска тв, телефон, минибар, фен, сеф, цд плеер, двд плеер, интернет конекција, бања, балкон.
Услуга: ноќевање со појадок
Содржини: ресторани, барови, сеф, 24 часа рецепција, перална, бутик, фризерски салон, медицински центар, менувачница, бизнис центар...
Плажа: песочна
Спорт и забава: фитнес, водени спортови, надворешен загреан базен со морска вода, велосипеди, тераса за џогирање, тениски терен, мини голф, столен тенис...

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.30

Сабота 09.00 - 13.30

Top