Вила Ефтерпи се наоѓа на само 5 мин. од песочната плажа во Полихроно. Располага со убаво уредени двокреветни апартмани на прв и втор спрат и со трокреветни апартмани на приземје.Сите апартмани се опремени со бања, комплетна кујна одвоена од спалната, ТВ, клима уред (вклучен во цена), тераса. Трокреветните апартмани на приземје немаат тераса  и го користат делот од  градината.

Вила “НУЛИС“ се наоѓа во централниот дел на Полихроно, на оддалеченост од само 100 м. од прекрасната плажа. Во својот состав брои 17 студија кои се распоредени во приземје, прв кат и втор кат. Во нашата понуда овој прекрасен објект нуди можност за сместување на две, три и четири возрасни лица во секое студио, сопствена мини кујна, тоалет, балкон-тераса, ТВ и клима уред вклучен во цената.

 

Апартмани “Spanos” се во нашата понуда веќе 14 години. Лоцирани во центарот на Полихроно, на околу 150м. од плажа. Имаат сопствен паркинг. Собите се со комплетно опремена кујна, сопствен тоалет, ТВ, клима-уред (јули и август), бесплатен интернет и тераса.

Приземје

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.30

Сабота 09.00 - 14.00

Top