fbpx

ПРОГРАМА НА ПАТУВАЊЕ:

1. ден СКОПЈЕ – КИПАР
Состанок на групата на аеродромот во Скопје во 16:00 часот и чекирање на багажот за лет (W67767) кон Кипар во 17:50 часот. Слетување на аеродромот во Ларнака во 21:10 ч. по локално време. Средба со претставниците на агенцијата и трансфер до местото и резервираниот објект за престој. Сместување во собите и слободно време за одмор. Ноќевање.

од 2. до 7. ден КИПАР (Ларнака, Агиа Напа или Протарас)
Денови за одмор и уживање во убавините на Средоземното Море, со престој во објекти и хотели (по избор), лоцирани во туристичките места на Кипар. Можност за факултативни екскурзии и посети, во организација на локалната - партнер агенцијата (информации при продажба, или кај претставниците на Кипар).

8. ден КИПАР – СКОПЈЕ
Слободно време за индивидуални активности до заминување на аеродромот во Ларнака. Ослободување на собите до вообичаеното време во 12:00 часот на пладне. Можност за користење слободното време од денот за одмор на плажа, или пак локални прошетки. Трансфер кон аеродромот во Ларнака и предавање на багажот околу два часа пред лет. Полетување за Македонија со лет (W67768) во 21.45 ч. Пристигнување во Скопје во 22:55 часот по локално време.

АКЦИСКА ПРОДАЖБА !!!
до -20% попуст за резервации и уплати до 26.02.2020
- објавените табели се со пресметани попусти !!!

Избор хотели

Аја Напа, Ларнака, Лимасол, Пахос и Протарас

 

Информации и резервации 043 231 221

Побарајте понуда на 

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

 

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top