fbpx

Термини од 31.07.2019

(поаѓања секој четврток и недела)

Цени од 430 €

 


Вклучено во цена
Повратен авиобилет
Аеродромски такси
7 ноќевања (појадок и вечера)
Повратен трансфер аеродром хотел

Информации и резервации 043 231 221

Побарајте понуда на 

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

 

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top