fbpx

ЛЕТО 2019 ЧАРТЕР ЛЕТ ОД СОЛУН ЗА КИПАР

EARLY BOOKING 2019

* Пакет аранжмани со вклучени авио билети, аеродромски такси, хотелска услуга и трансфер до избраниот хотел…


ПОБАРАЈТЕ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

Цени од 257 € по лице (со вклучен лет, трансфер, хотелско сместување)

КИПАР ЛЕТО 2019
Име на хотел Категорија Услуга Локација Цена од
New York Plaza Hotel Apartments   NA Paphos 257
Larco Hotel and Apartments 2* NA/BB Larnaca 309/329
Cactus Hotel 2* BB Larnaca 325€
Corallia Beach Hotel 3* NA Paphos 397
Episkopiana Hotel 4* HB Limassol 440
E Hotel 4* BB Larnaka 498
Aliathon Aegean (ex. Aliathon Holiday Village) 4* NA/BB Paphos 500/562
Capo Bay Hotel 4* BB Protaras 549€
St. Raphael Resort 5* BB Limassol 617€
Coral Beach Hotel & Resort 5* HB Paphos 710€

Цените се дадени во евра за уплата во денари ( 1 еур= 62 мкд)
За потврда на резервација потребно е уплата од мин 30% депозит
Расположливоста на места зависи од состојбата во момент на самата резервација
Голем избор на хотели – побарајте информации во агенција за бараниот термин на Вашето патување…

Информации и резервации 043 231 221

 

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top