fbpx

ЛЕТО 2019 – ЧАРТЕР ЛЕТ ОД СОЛУН ЗА  САНТОРИНИ
* Пакет аранжмани со вклучени авио билети, аеродромски такси, хотелска услуга, трансфер до избраниот хотел…
* Само авионска карта од  еур во зависност од расположливост на места

Цени од 394 €

Kalimera Hotel 3* од 394 евра
Aqua Blue Hotel 4* од 634 евра
Santo Miramare Luxury Resort Hotel 4* од 767 евра

САНТОРИНИ ЛЕТО 2018
Rodakas Hotel 3* 3*** RO Santorini
Caldera Romantica 3* 3*** BB Santorini
Holiday Beach Resort 3* 3*** RO Santorini
Rodakas Hotel 3* 3*** RO Santorini
Mediterranean Beach Hotel 4* 4**** BB Santorini
Veggera Hotel 4* 4**** BB Santorini
Rose Bay Hotel 4**** BB Santorini
Museum Spa Wellnes Hotel 4* 4**** BB Santorini
Orizontes Hotel & Villas 4* 4**** BB SantoriniЦените се дадени по лице во евра за уплата во денари ( 1 еур= 62 мкд)
За потврда на резервација потребно е уплата од мин 30% депозит
Расположливоста на места зависи од состојбата во момент на самата резервација
Голем избор на хотели – побарајте информации во агенција за бараниот термин на Вашето патување…

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top