fbpx

ЛЕТО 2020 Чартер летови од Солун - КРИТ


EARLY BOOKING 2020

* Пакет аранжмани со вклучени авио билети, аеродромски такси, хотелска услуга и трансфер до избраниот хотел…


ПОБАРАЈТЕ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

Цени од  € по лице (со вклучен лет, трансфер, хотелско сместување)

AMNISSOS RESIDENCE 3* AI  од €

ANEMI STUDIOS & APARTMENTS RO од  229 €

HERMES HOTEL MALIA 3* BB од 232 €

KLIO APART HOTEL 4* HB од  321 €

HERSONISOS PALACE 4+* AI од  €

NIKOS HOTEL 2* BB од  209 €

FOTULAA Apartments NA од  €

TALEA BEACH HOTEL 3* Rethymno AI од  €

KRINI BEACH 3+* AI од   €

ANTINOOS HOTEL 2* BB од  €

BOMO RETYMNO BEACH 4* AI од  €

BOMO EUROPA BEACH HOTEL 4* AI од  €

BOMO PENINSULA RESORT 5* AI од  499 €

GRECOTEL MELI PALACE 4* AI од  €

ALBATROS SPA RESORT 5* HB од  €

 

 

* Пакет аранжмани со вклучен хотел, авио билет, аеродромски такси и трансфер до избраниот хотел …
Цените се дадени во евра за уплата во денари ( 1 еур= 62 мкд)

За потврда на резервација потребно е уплата од мин 30% депозит
Расположливоста на места зависи од состојбата во момент на самата резервација


Голем избор на хотели – побарајте информации во агенција за бараниот термин на Вашето патување…

Информации и резервации на 043 231 221 

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top