fbpx
 

Положба : се наоѓа во Полихроно
Сместување: хотелот располага со 33 соби, опремени со: клима, сателитска ТВ,
Услуга: полупансион (ноќевање, појадок и вечера)
Содржини: рецепција, ресторан, базен
Спорт и забава: надворешен базен

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2020 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 05.04.2020 )

AL MARE 3* POLICHRONO www.almare-hotel.com
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
10 25.05-29.05 30.05-15.06 16.06-29.06 30.06-13.07 14.07-22.08 23.08-31.08 01.09-11.09 12.09-22.09
DBL Front SV 30 42 60 67 78 67 63 42
1 дете 0-13.99 Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
DBL SSV 28 38 57 63 75 64 57 38
Трето лице 17 25 40 45 52 45 40 25
1 дете 0-13.99 Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
DBL GV 24 35 55 60 71 60 57 35
Трето лице 15 23 38 42 50 42 38 23
1 дете 0-13.99 Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете 2-13.99 13 20 33 36 43 36 33 20
DBL Ground Floor 23 33 51 57 67 57 51 30
Трето лице 14 21 36 40 47 40 36 21
1 дете 0-13.99 Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете 2-13.99 12 18 31 34 40 34 31 18
М.Престој 3 3 5 5 5 5 3 3
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Опис: паркинг, отворен базен, WI-FI, користење на чадори и лежалки на плажа со плаќање пијалок, детско игралиште, бар, ресторан
Соби: балкон, клима, ТВ, фен, фрижидер
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
 

DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

Прочитано 4245 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top