fbpx

Положба: се наоѓа во Фурка
Сместување: Хотелот нуди елегантно опремени соби и апартмани опремени со клима утеди, ТВ, сите соби имаат балкон или двор и се со поглед на море или со поглед на базен
Услуга: полупансион (ноќевање појадок и вечера)
Содржини: Ресторан, базен, Beach Bar, Wellnes centre, сауна
Плажа: на сама плажа
Спорт и забава: надворешен базен

EARLY BOOKING ЛЕТО 2020

Olympion Sunset EB 31 12

 

 
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

Медија

  • Локација:
Прочитано 3368 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top