Хотелот Џени е лоциран на 150 м. од прекрасната песочна плажа во центарот на Сивири. Хотелот располага со 37 соби: 1/4 со еден брачен кревет и две нормални легла како и дуплекс соби со брачен кревет и софа на пуштање 1/2+2. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Собите имаат прекрасен поглед кон плажата и морето. Хотелот располага со базен и лежалки кои се бесплатни за користење од гостите, а исто така има и бар покрај базенот. WiFi интернет – вклучен во цена. Собите за сезона 2018 ќе бидат реновирани.

-15% попуст за целосна уплата до 30.04.2018

ТЕРМИН 26.05 ПРОМОЦИЈА 139 €

Хотел „ЏЕНИ“ - Сивири
Период ПП По лице во 1/2+2 стд. По лице во 1/2+2 дупл.
19.05-26.05.18 7 160 160
26.05-02.06.18 7 190 210
02.06-09.06.18 7 169 гратис превоз 169 гратис превоз
09.06-16.06.18 7 250 275
16.06-23.06.18 7 275 300
23.06-30.06.18 7 295 325
30.06-07.07.18 7 320 350
07.07-14.07.18 7 340 375
14.07-21.07.18 7 370 400
21.07-28.07.18 7 370 400
28.07-04.08.18 7 370 400
04.08-11.08.18 7 370 400
11.08-18.08.18 7 370 400
18.08-25.08.18 7 340 375
25.08-01.09.18 7 290 320
01.09-08.09.18 7 260 285
08.09-15.09.18 7 220 240
15.09-22.09.18 7 200 220

 

*ПП -Полупансион :
• Појадок 08:00-10:00ч. на база шведска маса
• Вечера 19:00-21:00ч. на база на шведска маса

Напомена:

- Цените се дадени по лице и се однесуваат за услуга Полупансион за број на ноќевања дадени во табелата
- Прво и второ дете од 0 до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО
- Прво и второ дете од 14-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќаат по 30 % од цената во табелата
- Трет и четврт возрасен над 16 години, плаќаат по 50% од цената во табелата
- Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
- Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот
- Сместување во собите е после 14 часот по локално време а напуштање на собите е до 10 часот по локално време
- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
- Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

- Цената на превозот на релација Скопје – Велес - Халкидики – Велес -  Скопје изнесува:
• возрасни: 35 €
• деца од 2 до 12 години: 20 €
• деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште во автобус)

Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

 

Медија

  • Локација:
Прочитано 3225 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.30

Сабота 09.00 - 13.30

Top