fbpx

Villa White Sand Beach е на прва линија на плажа. Вилата располага со сопствени лежалки на плажа. Секое студио има 2 лежалки со чадор на користење. Студијата се на први кат со балкон со страничен и директен поглед на море, комплет опремена кујна, бања, фрижидер, ТВ, клима (се доплаќа 5евра на ден) иWI-FI. Четвртата особа може да биде дете до 12 години.

 

Попуст -20% за резервации до 01.07.2020 со уплата од минимум 30% од цената на аранжманот !

(попустот важи на основната цена, не важи на доплатите)

Вила
Бр. на
ноќевања
ВАЈТ СЕНД
Термин 1/3 СТД
     
     
06.07.2020 9 560€
15.07.2020 9 610€
24.07.2020 9 610€
02.08.2020 9 610€
11.08.2020 9 610€
20.08.2020 9 560€
29.08.2020 7* 179€
05.08.2020 7* 149€
12.09.2020 7* 129€
19.09.2020 7* 109€

НАПОМЕНИ:

 ЦЕНИТЕ во термините означени со * се даени по лице за ПАКЕТ АРАНЖМАН - 7 НОЌЕВАЊА СО ПРЕВОЗ.
За сопствен превоз од редовната цена за прво и второ лице се намалува за 10 евра / по лице (не важи за промотивните цени).
Во пакет аранжманите означени со * во студио две лица плаќаат полн износ, ТРЕТО ЛИЦЕ Е ГРАТИС (плаќа само превоз ако користи).
Во апартман ЗАДОЛЖИТЕЛНА доплата за трето и четврто лице по 50€
ЦЕНИТЕ ВО ТАБЕЛИТЕ ВО СЕЗОНА СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН ЗА 9 НОЌЕВАЊА, согласно бројот на кревети.

Во студио / апартман дозволено е сместување на лица согласно бројот на кревети. Во одредени капацитети над дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6години во кревет со родител.
Термините во табелата се денови на започнување на аражманот.
Поаѓањето е ден претходно

Време и место на поаѓање

Состанок на група во 23.00 часот поаѓање од Скопје во 23.30 часот на паркингот спроти х.Холидеј Ин.

Велес 23.59 ч бензинска мотел Македонија

Агенцијата го задржува правото за промена на времето и местото на поаѓање. Ве молиме минмум 24 часа (еден ден) пред секое поаѓање да се информирате за потврда за времето и местото на поаѓање.
Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цена.
Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1евро=62мкд).
За уплата на две смени, одобруваме 10% попуст на втората смена. Напомена: понудата важи само за редовните цени.
Попустите НЕ можe да се комбинираат помеѓу себе (на промотивните цени НЕ следува попуст, попуст за рано букирање и за две смени НЕ може да се комбинира)
Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на ultra first или last minute понуда да ги објави и продаде слободните капацитети по цени кои се разликуваат од оние кои се веќе објавени во редовниот ценовник. Лицата кои го уплатиле аранжманот по редовен ценовник, немаат право на надомест на средства за разлика во цена.
Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на истите е во 09 часот.
Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки, важечка е резервацијата со авансна уплата од 30% од вкупната сума на аранжманот. Целосна доплата на аранжманот се врши 7 дена пред поаѓање.
Агенцијата го задржува правото за промена на времето и местото на поаѓање. Ве молиме минмум 24 часа (еден ден) пред секое поаѓање да се информирате за потврда за времето и местото на поаѓање.
По завршувањето на Вашето летување должни сте да ја оставите собата во чиста состојба. Сопствениците на вилите го задржуваат правото, во случај на причинета материјална штета за време на престојот, да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот.
Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на клима уред, сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот вклучен додека сте на плажа или надвор од собата
Секој патник има обврска и е задолжен да води грижа за важноста на патните исправи, поради кои НЕ можаe да откаже аранжман или да се промени термин на резервацијата.

Доплата за превоз:

Превоз за возрасен 50 евра / Еден правец 35 евра
деца до 12години 40 евра / Еден правец 25 евра
Дете до 2 години (без седиште) – бесплатно

  • Локација:
Прочитано 20601 пати
Тагови:

Поврзани понуди

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 10.00 - 14.00

Top