2 ДЕЦА ДО 14 ГОДИНИ БЕСПЛАТНО СМЕСТУВАЊЕ

Хотелот се наоѓа во срцето на Ситониа на 5км. од Никити и 13км. од Неос Мармарас на една од најубавите плажи на Халкидики, Koviou од која е одалечен околу 250 м. Хотелот располага со 1/3, 1/3+1 и 1/4 комфорни соби. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Хотелот има голем и комплетно уреден двор со многу зеленило и природни сенки. Во склоп на хотелот има базен, бар покрај базенот и отворено кино чие што користење е вклучено во цената. Користењето на лежалките на базен како и Wi-Fi интернет во ресторан, рецепција, собите и базенот се бесплатни.

15% попуст за целосна уплата до 30.04.2018

термин: 27.05 - 139€ по лице, пакет аранжман
Услуга HB - Полупансион

Период ПП По лице во 1/3 По лице во 1/3+1 стандард По лице во 1/4и 1/5 дуплекс
27.05-03.06.18 7 139 139 139
03.06-10.06.18 7 219 239 259
10.06-17.06.18 7 259 279 299
17.06-24.06.18 7 279 309 329
24.06-01.07.18 7 299 329 349
01.07-08.07.18 7 329 359 389
08.07-15.07.18 7 359 399 439
15.07-22.07.18 7 399 459 499
22.07-29.07.18 7 399 459 499
29.07-05.08.18 7 399 459 499
05.08-12.08.18 7 399 459 499
12.08-19.08.18 7 399 459 499
19.08-26.08.18 7 379 419 439
26.08-02.09.18 7 319 369 389
02.09-09.09.18 7 279 319 339
09.09-16.09.18 7 209 259 279
16.09-23.09.18 7 189 205 225
23.09-30.09.18 7 149 179 199

 

- Појадок 08:00-10:00ч. на база шведска маса
- Вечера 19:00-21:00ч. на база шведска маса

Напомена:
- Цените се дадени по лице и се однесуваат за услуга Полупансион за број на ноќевања дадени во табелата
- Прво и второ дете од 0 до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло - БЕСПЛАТНО
- Прво и второ дете од 14-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќаат по 30% од цената во табелата
- Трет и четврт возрасен над 16 години, плаќаат по 50% од цената во табелата
- Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
- Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот
- Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на собите е до 10 часот по локално време
- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
- Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

- Цената на превозот на релација Скопје -- Велес – Халкидики – Велес --Скопје изнесува:
• возрасни: 35 €
• деца од 2 до 12 години: 20 €
• деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

Агенцијата организатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

 

Прочитано 7490 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.30

Сабота 09.00 - 13.30

Top