fbpx


For all bookings made from 24/06/2022 until 24/07/2022

Valid ONLY for Garden View & Sea View Rooms

10% Discount on HB

FOR stays from 12/07/2022 - 24/07/2022

УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

CALAMOS BEACH 3* KALAMOS ATTIKI www.calamosbeach.gr
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО
15 16.05-31.05
01.10-15.10
01.06-17.06
12.09-30.09
18.06-14.07
29.08-11.09
15.07-28.08
Double Room Mountain View 43 47 56 64
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
Double Room Sea View 48 53 61 70
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
Family Room with Bunkbeds Sea View 62 67 74 83
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 г. 50% 50% 50% 50%
Family Room Two Bedrooms 75 81 85 96
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 г. 50% 50% 50% 50%
3 дете од 2-11.99 г. 50% 50% 50% 50%
Мин. Престој 1 1 1 3
Опис: паркинг, отворен базен, бесплатни чадори илежалки на плажа,детски клуб, бар, ресторан, тенис, WI –FI во лоби
Соби: балкон, клима, ТВ, телефон, фен, фрижидер
Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
Cancellation policy:
Period: 16/05-17/06 & 12/09-15/10
50% charge of the booking value for cancellations received 7 to 1 days prior to arrival
100% charge of the booking value for no show
Period: 18/06-11/09
80% charge of the booking value for cancellations received 14 to 1 days prior to arrival
100% charge of the booking value for no show
Прочитано 368 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top