fbpx

 

AEGEAN BLUE 4* NEA KALIKRATIA www.aegeanblue.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРАНА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИ ВО АГЕНЦИЈА

Stayover tax 3EUR за соба на ден, се плаќа во агенција

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62МКД

Информации и резервации 043 231 221

Прочитано 905 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top