fbpx

 

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2021 15% ПОПУСТ

( УПЛАТА 50% ДО 15.02.2022 )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2022 10% ПОПУСТ

( УПЛАТА 50% ДО 15.04.2022)

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
15 15.04-21.05
25.09-15.10
22.05-18.06
12.09-24.09
19.06-09.07
28.08-11.09
10.07-27.08
Double Classic Inland View 47 65 82 94
Double Classic Sea View 49 67 84 96
Double Executive Side Sea View 53 70 88 99
Трето лице 35 35 35 35
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
Junior Suite Inland View 55 73 90 102
Трето лице 35 35 35 35
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 г. 24 24 24 23
Junior Suite Side Sea View 65 82 99 111
Трето лице 35 35 35 35
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 г. 24 24 24 24
Suite Sea View 82 99 117 129
Трето лице 35 35 35 35
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 г. 24 24 24 24
Мин. Престој 3 3 3 3
Stayover tax 3 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

Cancellation Policy:

50% charge of the booking value for cancellations received 6 to 2 days prior to arrival

100% charge of the booking value for cancellations received 1 day prior to arrival, no show or early departure

Прочитано 840 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top