fbpx

Положба: се наоѓа во Неа Скиони
Сместување: хотелот располага со 107 соби, опремени со: балкон, клима уред, сателитска ТВ, телефон, фен, минибар, сеф
Услуга: ултра се вклучено
Содржини: рецепција, ресторани, барови, паркинг, детско игралиште, бебиситерка, бесплатен интернет, мини маркет
Плажа: на песочна плажа
Спорт и забава: надворешен базен, фитнес, СПА и Велнес центар, масажа, сауна, хамам, тенис, пинг понг

 

-32% за резервации до 30.06.2020

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)     
 
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

Медија

  • Локација:
Прочитано 2289 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 10.00 - 14.00

Top