fbpx
Локација: Хотелот е опкружен со бујно зеленило и се наоѓа на само неколку чекори од плажата Харами. Хотелот е оддалечен од Лакка на само 150 метри, едно од најубавите места на островот Паксос.
Сместување: Секоја од собите во хотелот има кујна со фрижидер и електричен бокал. Терасите се со поглед на море или градина.
Содржини: Хотелот има мал базен со бар покрај него.
 
РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2020
 
Amfitriti Hotel Paxos 
 
Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 7 ноќи.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3*хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.
Прочитано 260 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 10.00 - 14.00

Top