fbpx
Вила Мемфис се наоѓа во самиот центар на Калитеа во пешачката зона, опкружена со голем број на продавници, кафетерии и таверни. Вилата располага со 1/3 и 1/4 студија опремени со ТВ, WiFi, клима (вклучена во цената), кујна (фрижидер, решо и кујнски прибор), тоалет, туш и балкон. Во склоп на објектот има WI-FI интернет (за брзината и јачината на сигналот, Агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност).
ПРВИТЕ ДВЕ  СМЕНИ СЕ СО ПРЕСМЕТАН ПОПУСТ И  НЕ СЕ ОДБИВА ЗА СОПСТВЕН ПРЕВОЗ!
 
ПОПУСТОТ ЗА РАНА УПЛАТА НЕ ВАЖИ ЗА ПРОМО ЦЕНИТЕ!
 
10% попуст за рана уплата до 31.03.2020
 
ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ   / */
Период Бр.на ноќи 1/3 студио 1/4 студио
23.05 – 30.05 7* 59 € промо 69 € промо
30.05 – 06.06 7* 69 € промо 79 € промо
06.06 – 13.06 7* 119€ 129€
13.06 – 20.06 7* 149€ 159€
20.06 – 27.06 7* 169€ 179€
28.06 – 05.07 7* 189€ 199€
23.08 – 29.08 6* 139€ 149€
29.08 – 05.09 7* 159€ 169€
05.09 – 12.09 7* 129€ 139€
12.09 – 19.09 7* 99€ 109€
20.09 – 27.09 7* 79€ 89€
 
 
СЕЗОНСКИ ЦЕНИ   / 9 ноќи /
Период Бр.на ноќи 1/3 студио 1/4 студио
28.06 – 07.07 9 439€ 449€
07.07 – 16.07 9 459€ 469€
16.07 – 25.07 9 499€ 509€
25.07 – 03.08 9 509€ 519€
03.08 – 12.08. 9 509€ 519€
12.08 – 21.08 9 509€ 519€
21.08 – 29.08 8 449€ 459€
 
СЕЗОНСКИ ЦЕНИ   / 7 ноќи /
Период Бр.на ноќи 1/3 студио 1/4 студио
05.07 – 12.07 7 359€ 369€
12.07 – 19.07 7 399€ 409€
19.07 – 26.07 7 409€ 419€
26.07 – 02.08 7 409€ 419€
02.08 – 09.08 7 409€ 419€
09.08 – 16.08 7 409€ 419€
16.08 – 23.08 7 389€ 399€
 
ПОПУСТОТ ЗА РАНА УПЛАТА НЕ ВАЖИ ЗА ПРОМО ЦЕНИТЕ!
 
ВОНСЕЗОНСКИТЕ ЦЕНИ се дадени по лице за 7*ноќевања со вклучен превоз, трето и четврто лице доплаќаат за превоз. Доколку се користи сопствен превоз  (7*), цените се намалуваат за 10€ по лице.
 
Доколку се уплатат два или повеќе аранжмани , одобруваме 7% попуст.
 
Попустот за рана уплата не се комбинира со попустот за уплатени два или повеќе аранжмани.
 
СЕЗОНСКИТЕ ЦЕНИ  се дадени за наем на апартман  (7,9) , превозот се доплаќа.
 
Превозот чини:  35 € за возрасни ,
 
                25 € за деца од 2 до 12 години, 
 
                Деца до 2 години бесплатно
 
Тргнување од Скопје: 06:00ч. на Дрводекор. Поаѓање од Велес во 06.30ч од б.п Макоил, кај мотел Македонија. Враќање од Халкидики во 14.00 ч. локал. време
 
Превозот Ве остава до  најблиската локација на вилата,  каде може да застане и да се паркира
 
Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот).
 
Прочитано 270 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 10.00 - 14.00

Top