fbpx
Переа е градче кое одликува со долга песочна плажа  иоддалечена 20км од центарот на Солун. На плажата има се што е потребно за пријатен одмор: лежалки, чадори за сонце , кабина за пресоблекување, терени за одбојка, детско игралиште,безброј таверни, ресторани и барови. Во поголем дел плажата е песочна со плиток и постепено влез во вода. Без оглед на близината на градот, водата е чиста и во лето многу е топла.
 
Вила ИМПРЕСС АПП
 
Локација:Се наоѓа на само 100м. од долгата песочната плажа во областа Переа.
Сместување:двокреветно студио  и  четирикреветни  апартмани на втори кат.
Опрема:          модерно опремени  АПП – дневна соба со софа на спуштање , опремена кујна, одделна спална соба со два кревета, бања, ТВ и тераса со страничен поглед на море. Во склоп на објектот има WI-FI интернет (за брзината и јачината на сигналот, Агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност).  Клима уред  вклучен во цената.
 
 
ПРВАТА СМЕНА  Е СО ПРЕСМЕТАН ПОПУСТ  И  НЕ СЕ ОДБИВА ЗА СОПСТВЕН ПРЕВОЗ!
 
ПОПУСТОТ ЗА РАНА УПЛАТА НЕ ВАЖИ ЗА ПРОМО ЦЕНИТЕ!
 
10% попуст за рана уплата до 31.03.2020
ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ / */
Период Бр.на ноќи 1/2 студио 1/4 АПП
31.05 – 07.06 7* 79 € промо 99 € промо
07.06 – 14.06 7* 119€ 159€
14.06 – 21.06 7* 139€ 189€
21.06 – 28.06 7* 149€ 199€
28.06 – 05.07 7* 169€ 219€
23.08 – 30.08 7* 179€ 229€
30.08 – 06.09 7* 149€ 199€
06.09 – 13.09 7* 119€ 169€
13.09 – 20.09 7* 99€ 149€
20.09 – 27.09 7* 69€ 99€
 
 СЕЗОНСКИ ЦЕНИ   / 7 НОЌИ /
Период Бр.на ноќи 1/2 студио 1/4 АПП
05.07 – 12.07 7 359€ 409€
12.07 – 19.07 7 379€ 429€
19.07 – 26.07 7 419€ 469€
26.07 – 02.08 7 419€ 469€
02.08 – 09.08 7 419€ 469€
09.08 – 16.08 7 419€ 469€
16.08 – 23.08 7 399€ 449€
 
Прочитано 156 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top