fbpx
Локација:
САВАС 2 на сама плажа – во близина на најубавата плажа Pastazi beach.
САВАС 1 на сама плажа на плоштадот во Неа Флогита во самиот центар.
 
Сместување:   убаво уредени 1/5 Aпартмани  и 1/6 дуплекси на први, втори кат и приземје.
 
Опременост: ТВ, опремена кујна,тераса, WI-FI, клима уред(вклучена во цената) и сопствена бања.
  
10% попуст за уплата до 31.03.2020

ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ   / */
Период Бр.на ноќи 1/5 АПП Савас 2 1/6 дуплекс Апп Савас 1
23.05 – 30.05 7* 69 € промо 79 € промо
30.05 – 06.06 7* 99 € промо 119 € промо
06.06 – 13.06 7* 159€ 179€
13.06 – 20.06 7* 179€ 199€
20.06 – 27.06 7* 199€ 219€
28.06 – 05.07 7* 219€ 239€
23.08 – 29.08 6* 189€ 219€
29.08 – 05.09 7* 199€ 229€
05.09 – 12.09 7* 169€ 199€
12.09 – 19.09 7* 139€ 169€
20.09 – 27.09 7* 99€ 129€
  
 СЕЗОНСКИ ЦЕНИ   / 9 ноќи /
Период Бр.на ноќи 1/5 АПП Савас 2 1/6 АПП Савас 1
05.07 – 12.07 7 429€ 459€
12.07 – 19.07 7 469€ 499€
19.07 – 26.07 7 519€ 549€
26.07 – 02.08 7 519€ 549€
02.08 – 09.08 7 519€ 549€
09.08 – 16.08 7 519€ 549€
16.08 – 23.08 7 499€ 529€
 
ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ (7*) , вклучуваат наем на АПП и превоз по лице.
Сместувањето за трето и четврто лице во 1/6 и 1/4 АПП е БЕСПЛАТНО,  плаќаат  само превоз.
Доколку се користи сопствен превоз  (7*),  цените се намалуваат за 10€ по лице
 
ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН (9) превозот се доплаќа.
Превозот чини:  35 € за возрасни , 25 € за деца од 2 до 12 години,  Деца до 2 години бесплатно
 
НАПОМЕНА:
Сместувањето во АПП е во 14:00 (по локално време);
Напуштање на АПП  е во 09:00 (по локално време);
Секоја направена штета се плаќа на лице место;
За хигиената во АПП во текот на целиот престој се грижат гостите;
За резервација задолжителна уплата на 30% аванс, во спротивно резервацијата се смета за неважечка
Доплата на целосната сума на аранжманот минимум 15 дена пред поаѓање;
Задолжително патничко осигурување.
Цените се изразени во EUR во денарска противвредност  1€ = 62,оо ден.
 
Прочитано 155 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top