fbpx

Потполно нова куќа, која што првите гости ги има примено кон крајот на летото 2019. година. Се наоѓа во мирниот дел на Никити, на околу 240 m од песочната плажа. Во понуда се апартмани и студија со галерија на приземје и прв кат. Сите имаат сателитска ТВ, WI FI и клима, вклучена во цената.

20% ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 19.02.2020, ЗА ПРЕСТОЈ ОД 19.05-29.06.2020
15% ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 19.02.2020, ЗА ПРЕСТОЈ ОД 30.06.2020 ДО КРАЈОТ НА СЕЗОНАТА
ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 19.02.2020 НАМЕСТО ПОПУСТ МОЖНА ЗАМЕНА ЗА ГРАТИС ОДМОР ОД 10. – 20. МАЈ!
utop 
За резервација без попуст потребна е уплата од 40% со резервација, а останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.
Такса за престој, во висина од 0,5 евро по сместувачка единица се плаќа на лице место пред влегување во објектот.
 
*Гратис одмор подразбира дека ако сте ја платиле целата сума во готово со резервација нпр. за 4 лица за било која смена и во траење од 10 ноќи, ќе добиете гратис одмор од 10.05. за 4 лица и траење од 10 ноќи некаде на Ситонија, од капацитетите на организаторот. Точната куќа и место ќе ја знаете 7 дена пред поаѓање. Ваучерот може да го подарите некому, доколку Вие не сте во можност да патувате во тоа време.
 
Политика на откажување на резервацијата од страна на патникот:
До 45 дена пред поаѓање – административни трошоци во висина од 5%
44 – 30 дена пред поаѓање 10%
29 – 20 дена пред поаѓање 20%
19 – 15 дена пред поаѓање 40%
14 – 10 дена пред поаѓање 80%
9 – 6 дена пред поаѓање 90
5 – 0 дена пред поаѓање или во текот на престој 100%
 
Промена на датумот на патување, сместувачката единица или објектот ќе се смета како откажување од патување.
 
Прочитано 137 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top