fbpx

Anesis се наоѓа на само 200 m од градската плажа.  Студија за две до четири лица се наоѓаат во приземје, прв, втор и трет кат. Сите имаат ТВ, бежичен интернет и клима уред со доплата од 2 eur/ден. Некој од студијата имаат помали тераси или тераси со поглед на ѕид, но и со цената се одделени.

СУПЕР АКЦИЈА – ПОПУСТИ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА
20% ПОПУСТ ЗА 1/4 И 1/5 СТУДИЈА ОД 20.05.2020 ДО КРАЈОТ НА СЕЗОНАТА
20% ПОПУСТ ЗА 1/2 И 1/3 СТУДИЈА, АПАРТМАНИ И ДУПЛЕКСИ ЗА ПРЕСТОЈ ОД 20.05-29.06.2020
17% ПОПУСТ ЗА 1/2 И 1/3 СТУДИЈА ЗА ПРЕСТОЈ ОД 30.06.2020 ДО КРАЈОТ НА СЕЗОНАТА
15% ПОПУСТ ЗА АПАРТМАНИ И ДУПЛЕКСИ ЗА ПРЕСТОЈ ОД 30.06.2020 ДО КРАЈОТ НА СЕЗОНАТА
ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 19.03.2020 НАМЕСТО ПОПУСТ МОЖНА ЗАМЕНА ЗА ГРАТИС ОДМОР ОД 10. – 20. МАЈ!
ANESIS NEOS MARMARAS 19.03 
ASTRA SUPER AKCIJA 19.03.2020 
За резервација без попуст потребна е уплата од 40% со резервација, а останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.
 
Такса за престој, во висина од 0,5 евро по сместувачка единица се плаќа на лице место пред влегување во објектот.
 
*Гратис одмор подразбира дека ако сте ја платиле целата сума во готово со резервација нпр. за 4 лица за било која смена и во траење од 10 ноќи, ќе добиете гратис одмор од 10.05. за 4 лица и траење од 10 ноќи некаде на Ситонија, од капацитетите на организаторот. Точната куќа и место ќе ја знаете 7 дена пред поаѓање. Ваучерот може да го подарите некому, доколку Вие не сте во можност да патувате во тоа време.
 
 
Политика на откажување на резервацијата од страна на патникот:
До 45 дена пред поаѓање – административни трошоци во висина од 5%
44 – 30 дена пред поаѓање 10%
29 – 20 дена пред поаѓање 20%
19 – 15 дена пред поаѓање 40%
14 – 10 дена пред поаѓање 80%
9 – 6 дена пред поаѓање 90
5 – 0 дена пред поаѓање или во текот на престој 100%
 
Промена на датумот на патување, сместувачката единица или објектот ќе се смета како откажување од патување.
Прочитано 112 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top