fbpx

Апарт-хотел "Decauville" Геракини

Апарт-хотел „Декавил“ се наоѓа на влезот во Геракини, оддалечен е околу 50 метри од најубавиот дел на песочната плажа. Четири студија од кои две двокреветни, едно трикреветно и едно четирикреветно се лоцирани во сутерен, со само една скала надолу. На првиот кат и на вториот кат се лоцирани по три студија, дел од нив со страничен поглед кон море. Опремени се со квалитетен мебел и новоизградени, комплетно опремени кујни, сопствен тоалет, ТВ, клима која се доплаќа во објектот (5 евра на ден) и интернет вклучен во цената.

За целосни уплати до 22 февруари:
-20% за сезонски цени | -15% за вонсезонски цени
 
Вонсезонски цени: 

Термин Ноќевања 1 и 2 лице 3 и 4 лице
7.6-14.6 7 109 35
14.6-21.6 7 139 35
21.6-28.6 7 159 35

 

Сезонски цени:

Термин Ноќевања 1/2 сутерен 1/3 сутерен 1/4 сутерен 1/2 страничен 1/2 двор 1/3 стрaничен 1/3 двор
28.6-7.7 9 379 469 535 419 399 499 469
7.7-16.7 9 409 509 575 449 429 539 509
16.7-25.7 9 429 549 635 489 459 579 549
25.7-3.8 9 429 549 635 489 459 579 549
3.8-12.8 9 429 549 635 489 459 579 549
12.8-21.8 9 429 549 635 489 459 579 549
21.8-30.8 9 419 519 565 459 439 549 519
 
 
Вонсезонски цени:
 
Термин Ноќевања 1 и 2 лице 3 и 4 лице
30.8-6.9 7 159 35
6.9-13.9 7 139 35
13.9-20.9 7 99 35
 
 
Доплата за туристичка такса, 1,50 € по соба на ден (се доплаќа во објектот).
 
 

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top