fbpx

Оваа преубава вила располага со просторни студија и апартмани кои се наоѓаат до хотелот Потос кој ги дели базен. Базенот е бесплатен за користење, може да се користат и чадори и лежалки, доколку се конзумира некој пијалок. Сите апартмани и студија имаат тераси и гарнитура за седење според бројот на гостите и гледаат спрема пешачката улица. Вилата се наоѓа во самиот центар на Потос на 150 метри од плажата. Студијата 02 се сместени на први спрат и поседуваат два споени стандардни кревети кујски дел (фрижидер, решо со две рингли, , прибор и садови според бројот на гостите), ТВ,клима(вклучена во цена), купатило со туш-када и тераса. Студија 03 и 04 се сместени на први спрат со два споени стандардни кревети и кревет на спрат. Се останато е како во студио 02. Апартмани 04 се сместени на први и втори спрат, имаат две одвоени простории со пролаз ( не се одвоени со врата). Во едната просторија има француски кревет, ТВ, клима(вклучена во цена) и излез на тераса, а во другата просторија се два стандардни кревети, кујнски дел (фрижидер, решо со две рингли, прибор и садови според бројот на гостите) и купатуло со туш-када.

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ОД МИНИМУМ 50% ЗАКЛУЧНО ДО 31/01/2020

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА ЗА 10 НОЌЕВАЊА ПО ЛИЦЕ, БЕЗ ПРЕВОЗ

  МАЈ
23
ЈУН
02
ЈУН
12
ЈУН
22
ЈУЛ
02
ЈУЛ
12
ЈУЛ
22
АВГ
01
АВГ
11
АВГ
21
АВГ
31
СЕП
10
СЕП
20
Број на ноќевања 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
Студио 02 по лице 79 109 159 199 239 269 299 299 299 229 189 129 79
Студио 03 по лице 69 99 129 179 199 229 249 249 249 209 149 109 69
Студио 04 по лице 59 79 99 149 179 199 219 219 219 179 129 89 59
Family club*
1 дете од 2-14 год.
39 39 39 39 39 39 39 39 39 39 39 39 39
Апп 04 по лице 69 89 119 169 189 219 239 239 239 199 139 99 69
 
 
Прво и второ дете од 2-14 години плаќаат цена дадена во табелата, во придружба со 2 возрасни лица по цена од СТД 02 и користат сопствен кревет во СТД 04, или заеднички кревет (дете до 6 год) со возрасни лица во СТД 02;
Климата е вклучена во цената.
 
 
Прочитано 590 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 10.00 - 14.00

Top