fbpx

Вилата се наоѓа во центарот на Сивота на само 30метри од брегот и 250 метри од најблиската плажа Galikos. Студио 02 се сместени први спрат и поседуваат француски кревет или два стандардни кревети, кујна (фрижидер, решо со две рингли, , прибор и садови според бројот на гостите), купатило со туш-када, ТВ, клима со доплата и тераса со гарнитура за седење. Апп 02, сместени се на први спрат и поседуваат француски кревет или два одвоени кревети, кујна(фрижидер, решо со две рингли, , прибор и садови според бројот на гостите), купатило со туш-када, клима(со доплата) и тераса со гарнитура за седење.

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА ЗА БРОЈ НА НОЌЕВАЊА ПО ЛИЦЕ, БЕЗ ПРЕВОЗ

Vila Ksanti ЈУН
14
ЈУН
24
ЈУЛ
04
ЈУЛ
14
ЈУЛ
24
АВГ
03
АВГ
13
АВГ
23
СЕП
02
СЕП
12
СЕП
22
број на ноќевања 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
Студио 02 по лице 129 189 239 269 329 329 329 249 199 139 79
Апп 02 по лице 139 199 249 279 339 339 339 259 209 149 89
Апп 02 по лице 139 199 249 279 339 339 339 259 209 149 89

Клима со доплата 5 евра од ден

Прочитано 896 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 10.00 - 14.00

Top