fbpx

Положба: хотелот се наоѓа во живописното мало место Лутра во Агиа Параскеви, на 10км од познатото туристичко место Пефкохори.
Сместување: хотелот располага со 22 двокреветни, трокреветни и фамилијарни соби, кои се опремени со балкон, клима, фрижидер, телефон, фен, туш, TV.
Содржина: рецепција, ресторан, бар, мини спа, паркинг
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Плажа: на 30м од плажа

EARLY BOOKING ЗА ЛЕТО 2020
-30% за резервации до 31.12.2019

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

  • Локација:
Прочитано 1806 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 10.00 - 14.00

Top