fbpx

Положба: се наоѓа во Ханиоти
Сместување: хотелот располага со 65 соби, опремени со: тоалет, балкон, клима уред, ТВ, телефон, фен, сеф и чајна кујна
Услуга: ноќевање со појадок или полупансион
Содржини: рецепција, ресторан, snack бар, паркинг
Плажа: на сама плажа, има приватен дел на песочна плажа
Спорт и забава: два надворешни базени, караоке, детско игралиште.

 
-20% за резервации до 31.01.2020

 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

Медија

  • Локација:
Прочитано 2888 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top