Куќата се наоѓа на 70 метри од плажа. Сите студија имаат поглед море. Кујните се комплетно реновирани и опремени со микробранова печка и решо, тоалетите исто така реновирани.  Од сопствениците на вилата се на  располагање столчиња и чадори за на плажа.

 

 

Вонсезонски цени

Термин Ноќевања 1/2 3. лице
27/5 – 3/6 7 3.410 (55)* 2.170 (35)*
3/6 – 10/6 7 4.030 (65)* 2.170 (35)*
10/6 – 17/6 7 7.380 (119) 2.170 (35)
17/6 – 24/6 7 9.240 (149) 2.170 (35)
24/6 – 1/7 7 10.480 (169) 2.170 (35)

Сезонски цени 

Термин Ноќевања 1/2 студио 1/3 студио 1/4 апартман
1/7 – 8.7 7 20.400 (329) 25.980 (419) 27.220 (439)
8/7 – 15/7 7 21.640 (349) 27.220 (439) 29.080 (469)
15/7 – 22/7 7 23.500 (379) 29.080 (469) 30.690 (495)
22/7 – 29/7 7 23.500 (379) 29.080 (469) 30.690 (495)
29/7 – 5/8 7 23.500 (379) 29.080 (469) 30.690 (495)
5/8 – 12/8 7 23.500 (379) 29.080 (469) 30.690 (495)
12/8 – 19/8 7 23.500 (379) 29.080 (469) 30.690 (495)
19/8 – 26/8 7 22.260 (359) 27.840 (449) 26.700 (479)
26/8 – 2/9 7 21.020 (339) 26.600 (429) 28.460 (459)

 

Вонсезонски цени 

Термин Ноќевања 1/2 3. лице
2/9 – 9/9 7 9.240 (149) 2.170 (35)
9/9 – 19/9 10 7.380 (119) 2.170 (35)
19/9 – 1/10 12 5.520 (89)* 2.170 (35)*

 

Напомени и услови:
Цените во табелите се дадени во евра, плаќање исклучиво во денари 1 евро=62 ден
За користење на сопствен превоз, се одбива по 620мкд. (10 евра) од цената за првото и второто лице, од вонсезонските цени
Термините во табелите се денови на започнување и завршување на аранжманот
Цените означени со ѕвезда (*) се промотивни и не подлежат на попусти за ран букинг , превозот не се одбива од истите.

Цена на превоз:
Возрасни 35 евра
Деца до 12 години 25 евра
Деца до 2 години бесплатно, без седиште
Максимум дозволено, сместување на едно дете до 5.99 години над бројот на кревети во секое студио/ апартман
Задолжително патничко-здравствено осигурување, информации во агенцијата

Прочитано 2106 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.30

Сабота 09.00 - 13.30

Top