fbpx

Локација: 2,5км од Уранополис, 120 км од Солун. Хотелот е на 30 м од плажа
Капацитет: 136 соби и 16 свити
Услуга: полупансион, All inclusive
Хотелски содржини: ресторан, таверна, мини бар, бар на плажа, отворени базени, џакузи, хидромасажа, мини маркет, сеф на рецепција, спортски терени (тенис, кошарка, мал фудбал, одбојка на плажа), водени спортови, продавници, ТВ сала и мини бус сервис.
Опременост на собите: бања, ТВ, телефон.

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
-30% за резервации до 31.12.2019

Theoxenia 2020

 Лежалки се вклучени во цена при користење All Inlcusive услуга

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција) 

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

 

Медија

  • Локација:
Прочитано 9869 пати
Тагови:

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 10.00 - 14.00

Top