fbpx

Положба: се наоѓа во Геракини, Ситонија
Сместување: хотелот располага со 295 соби од кои кои се се опремени со: клима уред, сателитска ТВ, ДВД плеер, телефон, фен, минибар, кафемат, бесплатен WI FI
Услуга: ultra all inclusive
Содржини: рецепција, 4 а ла карт ресторани, 5 внатрешни и надворешни барови, детска игротека, мини маркет, продавница за накит, тераса, паркинг
Плажа: на песочна плажа
Спорт и забава: 3 надворешни базени, еден внатрешен базен, Велнес и Спа центар, парна бања,турска бања, сауна, соба за масажа,фитнес, пинг понг, тениско игралиште, водени спортови, бесплатен WI-FI

EARLY BOOKING ЛЕТО 2020

Ikos 2020

Медија

  • Локација:
Прочитано 3575 пати
Тагови:

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 10.00 - 14.00

Top