fbpx

Вила BROTHERS – Неа Потидеа 2020
Локација: 60 метри оддалеченост од плажа, во централниот дел на Неа Потидеа.
Сместување: Трикреветни,четирикреветни апартмани и дуплекси (две одвоени спални).
Опремa: Опремена кујна,ТВ, бања, тераса, WI-FI и клима уред вклучен во цената.

10% попуст за рана уплата до 31.03.2020
ПРВИТЕ ДВЕ СМЕНИ СЕ СО ПРЕСМЕТАН ПОПУСТ И НЕ СЕ ОДБИВА ЗА СОПСТВЕН ПРЕВОЗ!
ПОПУСТОТ ЗА РАНА УПЛАТА НЕ ВАЖИ ЗА ПРОМО ЦЕНИТЕ!

Ценовник 7 ноќевања вклучен автобуски превоз

Период Ноќевања 1/3 АПП вила Ц 1/4 АПП вила Ц 1/4 дуплекс вила А и Б
23.05 – 31.05 8* 69€ промо 79€ промо 89€ промо
31.05 – 07.06 7* 69€ промо 79€ промо 99€ промо
07.06 – 14.06 7* 119€ 129€ 159€
14.06 – 21.06 7* 139€ 149€ 179€
21.06 - 28.06 7* 159€ 169€ 199€
28.06 - 05.07 7* 179€ 189€ 219€
23.08 – 30.08 7* 179€ 189€ 219€
30.08 – 06.09 7* 159€ 169€ 199€
06.09 – 13.09 7* 129€ 139€ 169€
13.09 – 20.09 7* 99€ 109€ 139€

Ценовник наем 9 ноќевања

Период Ноќевања 1/3 АПП вила Ц 1/4 АПП вила Ц 1/4 дуплекс вила А и Б
28.06 – 07.07 9 449€ 469€ 509€
07.07 – 16.07 9 489€ 509€ 549€
16.07 – 25.07 9 519€ 539€ 579€
25.07 – 03.08 9 519€ 539€ 579€
03.08 – 12.08 9 519€ 539€ 579€
12.08 – 21.08 9 519€ 539€ 579€
21.08 – 30.08 9 499€ 519€ 559€

 Ценовник наем 7 ноќевања

Период Ноќевања 1/3 АПП вила Ц 1/4 АПП вила Ц 1/4 дуплекс вила А и Б
05.07 – 12.07 7 359€ 379€ 419€
12.07 – 19.07 7 389€ 409€ 449€
19.07 – 26.07 7 419€ 439€ 479€
26.07 – 02.08 7 419€ 439€ 479€
02.08 – 09.08 7 419€ 439€ 479€
09.08 – 16.08 7 419€ 439€ 479€
16.08 – 23.08 7 399€ 419€ 459€

 

 

ВОНСЕЗОНСКИТЕ ЦЕНИ се дадени по лице за 7*ноќевања со вклучен превоз, трето и четврто лице доплаќаат за превоз.
Доколку се користи сопствен превоз (7*), цените се намалуваат за 10€ по лице.
Доколку се уплатат два или повеќе аранжмани , одобруваме 7% попуст.
Попустот за рана уплата не се комбинира со попустот за уплатени два или повеќе аранжмани.
СЕЗОНСКИТЕ ЦЕНИ се дадени за наем на студио (9) , превозот се доплаќа 35 € за возрасни , 25 € за деца од 2 до 12 години,

Деца до 2 години бесплатно
Тргнување од Скопје: 06:00ч. пред Дрводекор.
Превозот Ве остава до најблиската локација на вилата, каде може да застане и да се паркира
Задолжителна доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот).

НАПОМЕНА:
- Во апартманите е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот капацитет може да се смести максимум едно дете до 5,99 години;
- Сместувањето во апартманите е е во 14:00 (по локално време);
- Напуштање на апартманите е во 09:00 (по локално време);
- Секоја направена штета се плаќа на лице место;
- За хигиената во апартманите во текот на целиот престој се грижат гостите;
- Попустот за рана уплата важи само за плаќање во готово и за целосна уплата.
- За резервација, задолжителна уплата од 30% аванс,во спротивно резервацијата е неважечка;
- Доплата на целосната сума на аранжманот минимум 15 дена пред поаѓање;
- Задолжително патничко осигурување.

- Цените се изразени во EUR во денарска противвредност 1€ = 62,оо ден.

Важат општите услови за патувањe на СКТМ 

Прочитано 8595 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 10.00 - 14.00

Top