fbpx

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА - ТАСОС

За термини : 26.05.2019 и 02.06.2019

Апартманско сместување- 79€
по лице за 7ноќевања со превоз?+? ( 3то и 4то плаќаат само превоз )

Хотелско сместување :
Хотел АЛОЕ- 209€ по лице за 7 ПОЛУПАНСИОНИ ( ПРЕВОЗ ГРАТИС ?+? )

 

Термин: 02.06.2019-09.06.2019

Апартманско сместување- 89€
по лице за 7ноќевања со превоз?+? ( 3то и 4то плаќаат само превоз )

Хотелско сместување :
Хотел ОЛИМПИОН - ПОТОС 109€ по лице за 7ноќевања со појадок ( ПРЕВОЗ ГРАТИС?+?)
Хотел АЛОЕ- 239€ по лице за 7 ПОЛУПАНСИОНИ (ПРЕВОЗ ГРАТИС?+? )

 

 

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top