fbpx

Вила Цибукас се наоѓа во строгиот центар на Ханиоти, на оддалеченост од само 150м. од прекрасната плажа. Во својот состав брои 4 студија кои се наоѓаат на прв кат. Во нашата понуда овој објект нуди можност за сместување на две и три возрасни лица во секое студио, сопствена мини кујна, тоалет, балкон-тераса, ТВ и клима уред вклучен во цената.


НАСКОРО !!!

Цените се однесуваат на наем студио/апартман за 7 ноќевања
Цените се изразени во евра а плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 62,00 мкд.
Климата е вклучена во цена
Доплата за туристичка такса 1 еур по соба од ден се плаќа на лице место
Автобуски превоз на наведените датуми ВОЗРАСНИ 20 евра, ДЕЦА до 12 години 10 евра ЗА КОРИСНИЦИ НА АРАНЖМАН

НАПОМЕНИ :
- Собите се преземаат во 13 00 часот на денот на пристигнување, а се напуштаат во 09 00 часот на денот на заминување по локално време.
- ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПАТНИЧКО И ЗДРАСТВЕНО ОСИГУРУВАЊЕ


Автобус 1
-05:00 часот поаѓање од Куманово (пред ресторан Жмара)
-06:00 часот поаѓање од Скопје (паркинг спроти Саемот хотел ВИП)
-06:45 часот поаѓање од Велес (НОВ КРУЖЕН БП Макпетрол)
-07:30 часот поаѓање од Кавадарци
-08:30 часот Граничен премин Богородица.


Автобус 2
-05:30 ч. Прилеп (бензиска ЛУКОИЛ) трансфер со минибус до Битола или Кавадарци
-06:30 ч. од Битола ( паркинг Спортска Сала )
-07:00 ч. Граничен премин Меџитлија.


Враќање од Грција по локално време:
-14:15 часот пред сместувачките капацитети по локално време.
За овој аранжман важат општите услови на патување.

 

Прочитано 10759 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top