fbpx

На само 100м до најубавата плажа на островот Тасос, ве дочекува луксузната вила Катрин, сместена во прекрасно уреден двор со цвеќе и украсни дрвца, зеленило и мирис на цитрус. Студијата се модерно уредени со еден брачен лежај и софа на расклопување, комплетно опремена кујна, ТВ, клима уред, купатило, пространа тераса (10m2) со гарнитура за седење, тенда.

EARLY BOOKING -10% за целосна уплата до 01.03.2019
 
Период
Услуга: ноќевање
Бр. на ноќевања 1/2
студио
1/4
студио
26.05-02.06.19 7* 110 120
02.06-09.06.19 7* 140 160
09.06-16.06.19 7* 160 180
16.06-23.06.19 7* 190 210
23.06-30.06.19 7* 220 250
30.06-09.07.19 9 480 540
09.07-18.07.19 9 580 650
18.07-27.07.19 9 580 650
27.07-05.08.19 9 580 650
05.08-14.08.19 9 580 650
14.08-23.08.19 9 580 650
23.08-01.09.19 9 520 580
01.09-08.09.19 7* 190 210
08.09-15.09.19 7* 160 180
15.09-22.09.19 7* 140 160
22.09-29.09.19 7* 110 120

 

Напомена:

-Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО плаќа само превоз доколку користи)
-Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз
-За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена (не се комбинира)
-Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
-За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
-Во секој од апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во студиото/апартманот
-Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
-Сместување во студијата/апартманите е после 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е во 09 часот по локално време
-Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

*При користење на сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

Автобуски превоз Скопје – Велес - Тасос – Велес - Скопје
•возрасни: 50 €
•деца од 2 до 12 години: 35 €
•деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

Туристичка такса од 0,5€ на ден по сместувачка единица се плаќа на лице место по пристигнување (check in) во објектот.

Агенцијата оргранизатор не презема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

 

  • Локација:
Прочитано 23950 пати

Поврзани понуди

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top