fbpx

Вила ПАЛМА се наоѓа на пешачката зона во центарот на Полихроно на 50 метри од плажа. Опкружена е со прекрасен двор со голема тревна површина и градина. Располага со 1/3 студиа, и 1/5 апартман, на високо приземје и први кат. Сите сместувачки единици се комфорни со комплетно опремени кујни, сопствени купатила, ТВ, клима уреди чие користење е вклучено во цената, балкони со поглед на градина. Во градината има можност да се користат скарите.

ТЕРМИН ОД: НОЌИ PALMA 1/3 studio PALMA 1/3+1 studio PALMA 1/5 app
18.05 7*промо 59 59 69
25.05 7*промо 69 69 79
1.06 7* 109 119 119
8.06 7* 119 129 139
15.06 7* 139 149 169
22.06 7* 159 169 189
29.06 7 320 340 390
6.07 7 340 380 450
13.07 7 360 420 490
20.07 7 360 420 490
27.07 7 360 420 490
3.08 7 360 420 490
10.08 7 360 410 490
17.08 7 330 360 440
24.08 7* 139 149 189
31.08 7* 119 129 159
7.09 7* 99 109 139
14.09 7*промо 69 69 89
21 .09 7*промо 59 59 69
 
НАПОМЕНА:   
- Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.  
- За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;
- Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања. 
- Во апартман, за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртото лицe се сместуваат БЕСПЛАТНО, и плаќаат само за превоз.
-Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман и се плаќа на лице место.
- Сместувањето во собите е после 13 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.
- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.
- Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 eur = 62,00 мкд.
 
- Цената само за превоз Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:
  35 € возрасни
  25 € деца од 2 - 12 години
  БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)
Прочитано 441 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top