fbpx

Се наоѓа во мирниот дел на Нидри на 300метри од градска плажа и 200 метри од главната улица. Располага со двокреветни студија (со можност да се додаде и помошен кревет) на втори спрат, опремени со два кревети, кујна (фрижидер, решо со две рингли, прибор и садови според бројот на гостите), купатило, ТВ, клима(со доплата) и тераса со гарнитура за седење. Напомена: Студијата се меѓусебно поврзани со врата.

Услуга

МАЈ
29

ЈУН 
08

ЈУН 
18

ЈУН 
28

ЈУЛ 
08

ЈУЛ 
18

ЈУЛ 
28

АВГ 
07

АВГ 
17

АВГ 
27

СЕП 
06

СЕП 
16

Број на ноќевања

10

10

10

10

10

10

10

10

10

10

10

10

НИДРИ - Приватно сместување

Вила GATSOULIS

Клима со доплата

Студио02 по лице

29

69

109

159

199

259

269

269

249

159

109

59

Помошен кревет

9

39

49

69

79

99

109

109

109

79

39

29

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА ЗА БРОЈ НА НОЌЕВАЊА ПО ЛИЦЕ, БЕЗ ПРЕВОЗ

ДОПЛАТИ: климата се доплаќа 6 евра на ден по апартман;
ТУРИСТИЧКА ТАКСА: од 01.01.2018 година Министерството за туризам на Р.Грција има воведено туристичка такса за сите гости кои престојуваат во оваа држава, и истата се наплатува на лице место кај сопствениците на приватното сместување или на рецепција кај хотелското сместување.
 
НАПОМЕНА: Во студијата и апартманите се влегува првиот ден по 14.00 часот а се напуштаат последниот ден до 10.00 часот. Студијата и апартманите се чистат еднаш на три дена а постелнина се менува на половина смена. Додатните односно помошните кревети во Грција се секогаш на расклопување и со помала димензија од стандардните.
 
 
 
Прочитано 136 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top