fbpx

Вилата се наоѓа во мирниот дел на Нидри, околу 300м од градската плажа и 200м од главната улица. Располага со двокреветни студија и апартмани и трокреветни апартнани со можност за додаток на помошен кревет за дете до 12 години. Студио 02, сместени се на први и втори спрат и содржат два стандардни кревети или еден француски кревет а како помошен кревет може да содржат софа на расклопување, кујна (фрижидер, решо со две рингли, прибор и садови според бројот на гостите), купатило, ТВ, клима со доплата и тераса со гарнитура за седење. Апп 02/ 03 сместени се на први и втори спрат, поседуваат два или три стандардни кревети или француски кревет и еден единечен ( во некои апартмани има можност за додавање софа на расклопување како помошен кревет), одвоена кујна, (фрижидер, решо со две рингли, прибор и садови според бројот на гостите), купатило, ТВ, клима со доплата и тераса со гарнитура за седење.

Услуга

МАЈ
29

ЈУН 
08

ЈУН 
18

ЈУН 
28

ЈУЛ 
08

ЈУЛ 
18

ЈУЛ 
28

АВГ 
07

АВГ 
17

АВГ 
27

СЕП 
06

СЕП 
16

Број на ноќевања

10

10

10

10

10

10

10

10

10

10

10

10

НИДРИ - Приватно сместување

Вила NIKOS

Клима со доплата

Студио02 по лице

29

69

99

149

189

239

249

249

229

149

99

49

Апп 02 по лице

39

79

109

159

199

249

259

259

239

159

109

59

Family club*

* Возрасни плаќаат цена од Студио 02/ App 02, I дете 2-12г. гратис и користи помошен кревет во Студио 02/ App 02

Апп 03 по лице

19

39

79

109

149

199

219

219

189

119

69

39

Помошен кревет

9

19

49

69

79

99

109

109

109

79

39

29

Family club*

* Возрасни плаќаат цена од App 02, I и II дете 2-12г. гратис и користат стандарден и помошен кревет во App 03

 
ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА ЗА БРОЈ НА НОЌЕВАЊА ПО ЛИЦЕ, БЕЗ ПРЕВОЗ
Возрасни плаќаат цена од Студио 02/ App 02, I дете 2-12г. гратис и користи помошен кревет во Студио 02/ App 02
Возрасни плаќаат цена од App 02, I и II дете 2-12г. гратис и користат стандарден и помошен кревет во App 03
 
ДОПЛАТИ:
Kлимата се доплаќа 6 евра на ден по апартман;
ТУРИСТИЧКА ТАКСА: од 01.01.2018 година Министерството за туризам на Р.Грција има воведено туристичка такса за сите гости кои престојуваат во оваа држава, и истата се наплатува на лице место кај сопствениците на приватното сместување или на рецепција кај хотелското сместување.
 
НАПОМЕНА: Во студијата и апартманите се влегува првиот ден по 14.00 часот а се напуштаат последниот ден до 10.00 часот. Студијата и апартманите се чистат еднаш на три дена а постелнина се менува на половина смена. Додатните односно помошните кревети во Грција се секогаш на расклопување и со помала димензија од стандардните.
 
 
Прочитано 162 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top