fbpx

Оваа убава и конфорна вила се наоѓа во мирниот дел од центарот на Нидри. Пред вилата се наоѓа базен со бар кој може слободно да се користи. Локација: 400 метри од градската плажа и 300 метри од центарот на градот. Апп 02 и 03 се сместени на приземје, први и втори спрат и поседуваат два или три стандардни кревети, одвоена кујна(фрижидер, решо со две рингли, прибор и садови според бројот на гостите), купатило со туш када, ТВ, клима и тераса со гарнитура за седење. Апп 04 се наоѓаат на први и втори спрат. Поседуваат две спални соби со по два кревети, две тераси со гарнитура за седење, одвоена кујна (фрижидер, решо со две рингли, прибор и садови според бројот на гостите), купатило со туш када, ТВ, клима која е вклучена во цената.

Услуга

МАЈ
29

ЈУН 
08

ЈУН 
18

ЈУН 
28

ЈУЛ 
08

ЈУЛ 
18

ЈУЛ 
28

АВГ 
07

АВГ 
17

АВГ 
27

СЕП 
06

СЕП 
16

Број на ноќевања

10

10

10

10

10

10

10

10

10

10

10

10

НИДРИ - Приватно сместување

Вила KONSTADIN

Клима вклучена

Апп 02 полице

39

89

119

169

219

269

289

289

259

169

119

69

Апп 03 по лице

29

69

99

139

169

219

239

239

209

129

89

59

Апп 04 по лице

29

69

99

139

169

219

239

239

209

129

79

49

Family club*

* Возрасни плаќаат цена од App 02, I дете 2-14г. гратис во Апп 03

 
ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА ЗА БРОЈ НА НОЌЕВАЊА ПО ЛИЦЕ, БЕЗ ПРЕВОЗ
Возрасни плаќаат цена од App 02, I дете 2-14г. гратис во Апп 03
Возрасни плаќаат цена од App 02, I и II дете 2-12г. гратис и користат стандарден и помошен кревет во App 03
 
ДОПЛАТИ:
Климата е вклучена во цената;
ТУРИСТИЧКА ТАКСА: од 01.01.2018 година Министерството за туризам на Р.Грција има воведено туристичка такса за сите гости кои престојуваат во оваа држава, и истата се наплатува на лице место кај сопствениците на приватното сместување или на рецепција кај хотелското сместување.
НАПОМЕНА: Во студијата и апартманите се влегува првиот ден по 14.00 часот а се напуштаат последниот ден до 10.00 часот. Студијата и апартманите се чистат еднаш на три дена а постелнина се менува на половина смена. Додатните односно помошните кревети во Грција се секогаш на расклопување и со помала димензија од стандардните.
Прочитано 182 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top