fbpx

 Вила Геракина се наоѓа на 150 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни, трокреветни, четворокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата не се доплаќа.

Период Ноќевања 1/2 студио 1/3 студио 1/4 студио
24.05-31.05 7 69€*промо 79€*промо 89€*промо
31.05-07.06 7 79€*промо 89€*промо 99€*промо
07.06-14.06 7 109€* 119€* 129€*
14.06-21.06 7 129€* 139€* 149€*
21.06-01.07 10 320€ 340€ 360€
01.07-11.07 10 330€ 390€ 420€
11.07-21.07 10 360€ 430€ 450€
21.07-31.07 10 360€ 430€ 450€
31.07-10.08 10 360€ 430€ 450€
10.08-20.08 10 360€ 430€ 450€
20.08-30.08 10 320€ 390€ 420€
30.08-06.09 7 129€* 139€* 149€*
06.09-13.09 7 109€* 119€* 129€*
13.09-20.09 7 79€*промо 89€*промо 99€*промо

НАПОМЕНА

– Цените се дадени по лице за 7 ноќи/8 дена со вклучен превоз | 3-то и 4-то лице плаќаат само 35 евра
– Цените за 10 ноќи/ 11 дена (без*), се дадени за наем на цело студио без вклучен превоз;
– Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
– Во студио плаќаат минимум 2 лица | 3-то и 4-то лице се сместуваат БЕСПЛАТНО, плаќаат само 35 евра
Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз
– Во студио, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла.
– Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат во 10:00 часот, а се добиваат околу 14:00 часот (локално време);
– Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот;
– Превоз од: / Скопје / / Велес / Удово / Гевгелија;
– Автобусот ги остава/зема патниците на околу 20m од вилата.
– Организаторот не може да гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската во објектот.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
– За аранжманите за 7 ноќи/8 дена (со*), при патување со сопствен превоз се намалува -10€ од цената по лице;
– При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;

Доплата за превоз: Скопје-Велес-Врасна

35€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. – бесплатно (без седиште);

– Доплата за патничко осигурување 
– Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute или Happy Day понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената
Туристичка такса 0,5 евра по студио од ден се наплаќа во агенцијата .

Прочитано 304 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top