fbpx

 Вила Јоргос се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студија како и еден дуплекс апартман. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата се доплаќа  5 € на ден.

-10% за резервации до 31.03.2019

Период Ноќевања 1/3 студио 1/4 студио 1/4+1/4 дуплекс
24.05-31.05 7* 79€*промо 89€*промо 99€промо
31.05-07.06 7* 89€*промо 99€*промо 109€*промо
07.06-14.06 7* 109€* 119€* 129€*
14.06-21.06 7* 129€* 139€* 159€*
21.06-01.07 10 360€ 410€ 580€
01.07-11.07 10 430€ 470€ 670€
11.07-21.07 10 470€ 490€ 760€
21.07-31.07 10 470€ 490€ 760€
31.07-10.08 10 470€ 490€ 760€
10.08-20.08 10 470€ 490€ 760€
20.08-30.08 10 430€ 470€ 670€
30.08-06.09 7* 129€* 139€* 159€*
06.09-13.09 7* 109€* 119€* 129€*
13.09-20.09 7* 89€*промо 99€*промо 119€*промо

 

НАПОМЕНА
– Цените се дадени по лице за 7 ноќи/8 дена со вклучен превоз | 3-то и 4-то лице плаќаат само 35 евра
– Цените за 10 ноќи/ 11 дена (без*), се дадени за наем на цело студио без превоз;
– Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
– Во дуплекс апартамн плаќаат минимум 2 лица | 3-то и 4-то лице плаќаат само 35 евра
Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз
– Во студио, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла.
– Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат во 10:00 часот, а се добиваат околу 14:00 часот (локално време);
– Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот;
– Превоз од: Скопје - Велес 
– Автобусот ги остава/зема патниците на околу 20m од вилата.
– Организатрот не може да гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската во објектот.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

– За аранжманите за 7 ноќи/8 дена (со*), при патување со сопствен превоз се намалува -10€ од цената по лице;
– При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
– Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. – бесплатно (без седиште);
– Доплата за патничко осигурување 
Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената
Туристичка такса 0,5 евра по студио од ден се наплаќа во агенцијата .

 

Прочитано 327 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top