fbpx

Вилата Поседонио се наоѓа на 100 метри од плажа во центарот на Полихроно веднаш до црквичката. Располага со  1/2+1 апартмани со 1 спална (брачен кревет во спалната и софа на пуштање во кујната) каде што можат да се сместат 3 возрасни лица. Апартманите се опремени со тоалет, кујна, тераса со поглед кон улицата, ТВ, клим-вклучена во цената. Во склоп на вилата има паркинг за гостите на вилата кој можат да го користат бесплатно, доколку има слободни места.

"Posedonio"
Полихроно
термин
МАЈ ЈУНИ ЈУЛИ АВГУСТ СЕПТЕМВРИ
18 25 1 8 15 22 29 6 13 20 27 3 10 17 24 31 7 14 21
бр. ноќи 7 7 7 7 7 7 7 * 7 * 7 * 7 * 7 * 7 * 7 * 7 * 7 7 7 7 7
АПТ /2+1/ (со 1 спална) 50 75 95 115 135 165 350 390 420 420 420 420 420 370 165 145 115 75 60
опис на ценовникот цени по лице со превоз цени за наем на цел апартман без превоз цени по лице со превоз

 

НАПОМЕНА
-  Цените се дадени по лице за 7 ноќи 8 дена со вклучен превоз | 3-то лице - БЕСПЛАТНО сместување;
-  Цените за 7 ноќи/8 дена (со *), се дадени за наем на цел апартман без вклучен превоз;
-  Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
-  Во апартман, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со двајца возрасни - БЕСПЛАТНО;
-  Поради генерално чистење на апартманите после секоја смена се напуштаат во 10:00 часот, а се добиваат околу 14:00 часот;
-  Хигиената си ја одржуваат самите клиенти за време на престојот;
-  При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
-  Организиран превоз од: Штип / Скопје / Куманово / Велес / Струмица / Гевгелија;
-  Автобусот ги остава/зема патниците на 200м од вилата на главниот пат;
-  Wi-Fi интернет и клима - БЕСПЛАТНО!!
-  Еarly Booking попустите НЕ се комбинираат со други попусти и НЕ важат за првиот и последниот термин.
 
ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
-  За уплата на два последователни термини (еден по друг), одобруваме 10% попуст на вториот термин;
-  За аранжманите за 7 ноќи/8 дена (без *), при патување со сопствен превоз се намалува -10€ од цената по лице;
-  Доплата за туристичка такса - околу 0.50€ од соба од ноќ (се плаќа во самиот објект);
-  Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. - бесплатно (без седиште);
-  Доплата за патничко осигурување.

 

Прочитано 2741 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top