fbpx

-25% ПОПУСТ ДО 31.01.2019

Период 28.05 6.06 15.06 24.06 3.07 12.07 21.07 30.07 8.08 17.08 26.08 4.09 13.09
Ноќевања 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9
1/2 & 1/3 99€ 149€ 189€ 219€ 259€ 279€ 279€ 279€ 279€ 259€ 239€ 209€ 169€

 

• Цените се дадени по лице за 7 и 9 ноќевања со вклучен автобуски превоз.

• За пакет аранжман од 9 ноќи со сопствен превоз се одбива 15 еур од вкупната цена по лице.
• Задолжително здравствено и патничко осигурување Трето и четврто лице во АПП бесплатно сместување, плаќаат само превоз
• Цена за превоз за дете од 2-11.99 год.- 25 еур / 1.545 мкд
• Цена за превоз за возрасен 35 еур/ 2.163 мкд
• Вила Михалис - Лептокарија: доплата за клима 5 еур по соба на ден

• Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 по локално време, а се напуштаат во 09:00 по локално време последниот ден!
• За хигиената во собите за време на престојот се грижат самите гости, сите настанати штети за време на престојот се на товар на патниците!

• Поаѓање од Скопје од Автобуска Станица во 06:00 часот, поаѓање од Велес 06.45 бензинска пумпа Макоил мотел Македонија
• Враќање последниот ден во попладневните часови

Прочитано 323 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top