fbpx

Вила Ласкарина е лоцирана во строгиот центар на Потос на само неколку метри од преубавата плажа. Вилата располага со 1/2, 1/2+1 соби како и 1/2+2 апартман на вториот спрат од објектот. Сите соби се опремени со ТВ, Wi – Fi (со доплата 5€ на ден), тераси. 

EARLY BOOKING -10% за целосна уплата до 01.03.2019

Период Бр. на ноќевања 1/2+exb
студио
1/2+1
студио
1/2+2
Апартман
02.06-09.06.19 7* 140 150 160
09.06-16.06.19 7* 160 170 180
16.06-23.06.19 7* 190 200 210
23.06-30.06.19 7* 220 240 250
30.06-09.07.19 9 480 520 540
09.07-18.07.19 9 580 630 650
18.07-27.07.19 9 580 630 650
27.07-05.08.19 9 580 630 650
05.08-14.08.19 9 580 630 650
14.08-23.08.19 9 580 630 650
23.08-01.09.19 9 520 560 580
01.09-08.09.19 7* 190 210 220
08.09-15.09.19 7* 160 180 200
15.09-22.09.19 7* 140 160 180
22.09-29.09.19 7* 110 125 150

 

 
Напомена:
- Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето,четврто и петто –  БЕСПЛАТНО плаќа само превоз доколку користи)
- Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз.
- Во цената на аранжманите  не е вклучено користењето на клима уредот и се доплаќа 5€ на ден.
- За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
- Во секој од апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во студиото/апартманот
- Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
- Сместување во студијата/апартманите е после 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е во 09 часот по локално време
- Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
 
*При користење на сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.
 
Цената на превозот на релација Скопје – Тасос – Скопје изнесува:
возрасни: 50 €
деца од 2 до 12 години: 35 €
деца до 2  години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)
 
Туристичка такса од 0,5€ на ден по сместувачка единица се плаќа на лице место по пристигнување (check in) во објектот.
 
Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата.

 

Прочитано 4249 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top