fbpx

Вила Ласкарина е лоцирана во строгиот центар на Потос на само неколку метри од преубавата плажа. Вилата располага со 1/2, 1/2+1 соби како и 1/2+2 апартман на вториот спрат од објектот. Сите соби се опремени со ТВ, Wi – Fi (со доплата 5€ на ден), тераси. Услугата е на база на полупансион ( појадок и вечера) и истиот се служи во ресторанот пред самиот објект.

EARLY BOOKING -15% за целосна уплата до 15.01.2019

Период

Услуга: полупансион

Бр. на ноќевања

1/2+exb

студио

1/2+1

студио

1/2+2

Апартман

02.06-09.06.19

7

290

310

340

09.06-16.06.19

7

310

330

370

16.06-23.06.19

7

330

350

390

23.06-30.06.19

7

440

460

480

30.06-09.07.19

9

470

490

520

09.07-18.07.19

9

490

510

540

18.07-27.07.19

9

520

540

570

27.07-05.08.19

9

520

540

570

05.08-14.08.19

9

520

540

570

14.08-23.08.19

9

520

540

570

23.08-01.09.19

9

480

510

540

01.09-08.09.19

7

350

370

390

08.09-15.09.19

7

310

330

360

15.09-22.09.19

7

270

290

310

22.09-29.09.19

7

230

250

270

 
Напомена:
- Цените во табелата се по лице за 7 или 9 полупансиони, за минимум 2 лица во соба
- 2 деца до 11,99 год. во соодветен тип на соба со двајца возрасни - БЕСПЛАТНО
- Трет возрасен – плаќа 50% од наведената сума
- Доплата за користење на клима уред: 5€ на ден по соба
- Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на собите до 09 часот по локално време
- Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
 
Цената на превозот на релација Скопје –Велес-Тасос- Велес – Скопје изнесува:
возрасни: 50 €
деца од 2 до 12 години: 35 €
деца до 2  години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)
 
Туристичка такса од 0,5€ на ден по сместувачка единица се плаќа на лице место по пристигнување (check in) во објектот.
 
Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата.

 

Прочитано 733 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top