fbpx

RG Studios е новоизградено сместување дизајнирано да ги задоволи современите потреби на гостите.Вилата е сместена на само 100м. од една од најубавите плажи на островот и од самиот центар на градот.. Располага со 1/2 студија опремени со сопствена кујна, тоалет, тераса, ТВ, Wi – Fi, клима (вклучена во цена).

 
EARLY BOOKING -10% за целосна уплата до 01.03.2019
 
Период Ноќевања 1/2 студио
02.06-09.06.19 7* 140
09.06-16.06.19 7* 160
16.06-23.06.19 7* 190
23.06–30.06.19 7* 220
30.06-09.07.19 9 480
09.07-18.07.19 9 580
18.07-27.07.19 9 580
27.07–05.08.19 9 580
05.08-14.08.19 9 580
14.08-23.08.19 9 580
23.08–01.09.19 9 520
01.09–08.09.19 7* 190
08.09-15.09.19 7* 160
15.09-22.09.19 7* 140
22.09-29.09.19 7* 110
 
Напомена:
 
- Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице .
- Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз.
- За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена (не се комбинира).
- Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот.
- За хигиената во студијата во текот на престојот се грижат самите корисници.
- Во секој од апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во студиото/апартманот.
- Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот.
- Сместување во студијата/апартманите е после 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е во 09 часот по локално време
- Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
 
*При користење на сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.
 
Цената на превозот на релација Скопје – Велес- Тасос - Велес – Скопје изнесува:
возрасни: 50 €
деца од 2 до 12 години: 35 €
деца до 2  години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)
 
Туристичка такса од 0,5€ на ден по сместувачка единица се плаќа на лице место по пристигнување (check in) во објектот.
 
Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата.
Прочитано 1712 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top