fbpx

ЛЕТО 2019 ВО ПРОДАЖБА

Dream Boutique Hotel Apartmani се наоѓа во Никити на вториот крак Ситонија. Нов комплекс со комфорни соби, хотел со модерен стил и интернет.

Вкупно 15 соби Studios Luxury (28-30 м2), Suites Split Level (40 м2), Suites Luxury Split Level (43 м2).

Сите опремени со кујна, фрижидер, бокал за топлење вода, апарат за кафе клима, сеф, телефон , клима WI FI, SAT TV, LCD TV, Купатило со туш, фен, балкон/теарса.

Секој ден собите се чистат, а промена на постелнина е 2 пати неделно

Вилата има паркинг и се наоѓа на 100 метри од плажа

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2018

Аксија - дополнителен попуст за целосна уплата веднаш

Информации и резервации 043 231 221

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Прочитано 2197 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top